Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Evil Genius

66
12 hodnocení Platformy
Žánr:
strategie > real-time strategie *
strategie > budovatelská strategie
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
28.09.2004 PC
Vývojáři:
Evil genius spojuje komiksový styl parodující špionážní díla podobně jako filmy s Austinem Powersem a hratelnost blízkou Dungeon Keeperu. V roli geniálního super padoucha s touhou ovládnout svět budujete svou tajnou základnu s laboratořemi na vývoj zbraní, zázemím pro své přisluhovače a pastmi na vlezlé agenty, kteří se snaží zmařit vaše plány. Pro zvídavé turisty zase stačí postavit hotel s nějakou tou zábavou, aby se zbytečně nepoflakovali po vašem ostrově. Svým zlým choutkám pak necháváte průběh po celém světě vysíláním svých nohsledů na loupeživé přepady, teroristické akce a jiné zlé skutky.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 65
Hra je vtipná, plná skvělých nápadů a hráči nabízí spoustu možností, jak se vyblbnout. Stále se objevuje něco nového, takže nuda každopádně nehrozí. Zábavné je i jen pozorovat co provádějí jednotlivé postavičky. S takovými detaily si tvůrci obzvláště vyhráli. Jen škoda, že to neplatí pro celou hru a Evil Genius se prostě nehraje dobře. Ve hře se toho děje tolik, že prostě není v lidských silách vše stíhat a ovládání to hráči neusnadňuje, stejně jako dost nejasné zadání některých úkolů, u nichž je potřeba složitě zjišťovat, jak přesně se mají vlastně plnit.
+3