Taky jsem koukal na labuzo a vzapeti se chtel podivat jak si vede EQ zde..
90210: Budeš přidávat toho Meridiana, nebo sis to rozmyslel? Kdyžtak si zabírám DAoC, snad to stihnu ještě dnes.
Meridian byl prvni graficky a skutecne uspesny MMORPG, predchuce UO. Ty hre se kdysi ve Score hodne venovali, dokonce jsem to asi minutu hral (byl tam trial).
O Meridianu jsem přiznám se nikdy neslyšel ale vypadá to hodně zajímavě. Dokonce koukám že se to dá ještě dnes hrát :)
Protoze to pro ne to byla MMORPG premiera, ale jinak to tady a ani ve svete moc lidi nehralo.
Taky jsem se divil, starsi (rozumej starsi nez WOW) MMORPG ale na databazi moc popularni nejsou, viz. pocet hodnoceni v CR kdysi nejrozsirenejsi UO. Na databazi chybi dalsi 2 IMHO zasadni starsi MMORPG a samozdrejme vsechny datadisky.

EDIT : Tak 3 jeste s Asheronem. Ale Asheron byl shit a v CR to nikdo nehral co si tak pamatuju.
Konečně to někdo přidal. Nestačim se divit, že přišla na řadu až jako 4096tá, to to nikdo v čr nehraje?