Hodně vtipné, tenhle experiment se povedl :) Těžko hodnotit procenty, prostě si to chce zahrát. Docela mě dostalo, že i po několika jízdách dokáže hra překvapit, třeba jen drobností, že si medvěd auto "vyzdobí" :-)
Komentář asi nemá cenu psát. Je to vskutku originální záležitost a na pár minut to zabaví.
ugraugra: Ten komentář si měl přidat na apríla, ne? Vždyť to je tak hrozný :-D. Navíc to co bereš jako pozitivum považuju buď za standart nebo až za negativum.
To sice měl ale nevěřil jsem že to může být tak špatné... a ono je to ještě horší! Kdybych uměl točit videa tak natočím gameplay, to jsem fakt nezažil. I american life je na lepší úrovni než tohle.
popkec - naopak, ten koment měl být odrazující ... ale čím horší hra, tím větší chuť si ji zahrát, co? :)
Thellwin: Na jaký kraviny mě to lákáš? :-D nic tak hroznýho jsem dlouho nehrál, jak to mohlo vyhrát někdě něco? Možná že se do soutěže nikdo jinej nepřihlásil, tomu bych možná věřil, jinak mám ale pocit že to dělal Tojaj tak v devíti letech.

Jo a ten medvěd je taky dobrej.