Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Elven Legacy: Siege

17.11.2009
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
rozšíření
Multiplayer
ano

Elven Legacy: Siege je druhým přídavkem ke hře Elven Legacy, který vyšel ani ne měsíc po předchozím přídavku s podtitulem Ranger.

V Siege se odvíjí pokračování příběhu celé Elven ságy a přímo navazuje na konec datadisku Ranger. Uplynulo mnoho měsíců od návratu Marcusova řádu, který založil království New Tixus. Vyhnaní elfové, pod vedením jejich vůdce lorda Saggitela však nadále provokují a hrozí, že vpadnou do světa lidí, nicméně lidské armády jsou na ně připraveny a vyčkávají. Saggitel a jeho armády se tak stávají cílem pro bratra Karla - rytíře svaté inkvizice a z předchozího datadisku již známého rangera Cornelia.

Tento přídavek přináší devatenáct nových misí, které na sebe přímo navazují a mise předchozí podle svého výsledku vždy ovlivní misi následující. K dispozici jsou dvě odlišné armády a tři noví hrdinové - Sir Karel, Inkvizitor Morcius a kapitán Adrian. Zachován zůstal i multiplayer pro čtyři hráče a na ty, kteří dokáží dokončit mise se zlatým oceněním čekají také další bonusové mise.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.