Educating Adventures of Girl and Rabbit

Educating Adventures of Girl & Rabbit

16.07.2013

freeware

Educating Adventures of Girl and Rabbit je tradiční klikací 2D edukativní adventura, jež hráče uvádí do role zrzavé holčičky na nevšední procházce lesíkem.

Atmosféru lesa však po chvíli vyrušuje vzdálené zakašlání, z křoví vyskakuje šedý králík Bunny. Vyslechneme si napomenutí a pokárání o tom, že bychom se neměli na tomto místě pohybovat bez dozoru. Načež ještě škodolibě dodá, že jsme moc rozumu nepobrali. Takže se, na vlastní popud, stane naším dočasným vychovatelem. Klade nám otázky a dává prostor pro rozhodování v prostředí či různých situacích, chce nám pomoci myšlenkově dozrát. Avšak s poměrně netypickou technikou - za použití obrácené psychologie myšlení. Amorálnost je tu brána jako něco vyhovujícího, správného, kdežto na mravoučné věci je naopak pohlíženo jako na hřích. Nebude-li se Bunnymu líbit dívčina reakce či odpověď (body sympatie), přijde „pár facek“. Což se může negativně podepsat na hrdinčině budoucím zdraví.

K vytvoření tohoto projektu posloužil program Adventure Game Studio.