Earth From Another Sun

Vesmírný sandbox se snaží zkombinovat různé herní mechanismy a žánry do jedné velké vesmírné simulace. Země od Jiného Slunce slibuje komplexní hru, ve které hráč může utvářet vesmírnou politiku v galaxii, velet flotilám vesmírných lodí, vést vojska na povrchu vesmírných těles do bitev nebo se vydávat na dobrodružství sám nebo s kamarády. Ve hře lze také obchodovat, ovládat gigantické roboty a stavět vlastní infrastrukturu ve vesmíru nebo cestovat vlastní vesmírnou lodí.

Hra se dějově odehrává ve vzdálené budoucnosti, kde je původní Země neobyvatelná a lidstvo se tak vydalo ke hvězdám.

Vývojáři také slibují, že poskytnou vývojářské nástroje veřejnosti, každý tak bude moc do hry přidávat vlastní obsah a postupně tak zaplňovat galaxii, v níž se hra odehrává. To, jestli takový obsah budou muset hráči zvlášť stahovat, nebo bude automaticky součástí hry je zatím nezodpovězená otázka.

Tuhle hru jsem vídal na fb reklamách dva roky zpět a i teď mi přijde dost scammy, působí jako když pejsek a kočička vaří dort.