Tak jsem se konečně přes tu zpropadenou misi za UCS dostala. Mé šest let staré úvahy byly správné - Tigery se 105mm kanóny na Fat Girl platí. Když je jich dost, tak ji stihnou zničit jen se ztrátou jednoho Tigera.
No jo, to někdy taky. Gargoyly tak zničí na dvě salvy... Ale z té chvilky, co jsem hrála Lost Souls vím, co na ně zcela jistě platí - těžké raketomety z co největší vzdálenosti. Jenže ty zatím ještě nemám...
Nejsou k dispozici. Ale možná by šly letadla, ale nevím jestli je stihnu vyrobit dřív, než mě zničí :)
Dokud neměly štíty, tak na ně platila plasma. Ale teď když je maj, tak je to k uzoufání... Asi by na ně mohly platit 105 mm kanóny nebo granáty, ale ty můžu zatím nainstalovat jen na Tygry, který nemaj štíty a tudíž padaj jednou ranou
No, za ED jsem teprve na začátku, tak nevim. Ale za UCS jsem se teď dost zasekla - přesně ty samý Fat Girl, díky kterým to za LC bylo tak jednoduchý, mi to teď kazí, ničí mi jednotky na jednu ránu a nic s tím nejde dělat. Ty Fat Girl prostě narušujou vyváženost hry...
Uz nevim ktera, ale musis se nekam dostat s Gruzem (pomoci tunelu) a tam postavit zakladnu a vsechny vymlatit.
Me, bohuzel, mechanika rozvykala CD, ale prislo mi to za LC strasne jednoduch a za ED mam pocit, ze je tam bug, kterej znemoznuje dohrat jednu klicovou misi.
Taky se vám ta kampaň za LC zdá tak trapně jednoduchá? Vždyť hned na začátku dostanete 5 Fat Girl s elektrokanónama a s těma můžete bez problémů ničit celé základny... Za celou hru jsem vyráběla jednotky jen v misích, kam jsem je nemohla poslat.