@jones1240 (22.04.2023 20:47): Trosku neseriozně :)
Když si najdeš poradny korejský mmo tak tam je plno waifu reálných. Sedí nahatý u pc s kraličíma ušima a do chatu ti píšou ňuf ňuf. MMO romance. V těch západních to je samej tlustej starej chlap a intelektuál :)

Teď vážně, zkus Age of Conan, mmo pro dospělý :)
@jones1240 (22.04.2023 20:39): Já na téhle hře strávil víc než deset let, ještě donedávna jsem to hrál. A je to sice sranda, ale postupně s dalšími přidanými packy se z toho stalo něco, co se mi přestalo líbit.
Opravdová zábava začíná až na epic levelech (20+), kde dostaneš ty nejlepší hračky (pokud máš rozšíření Menace of the Underdark). Jestli ti jde o příběh, tak tam není jeden dlouhý, ale série menších dobrodružství podle toho, jak hru postupně rozšiřovali. Jestli ti jde o hratelnost, pak hra nabízí opravdu široké možnosti na tvoření buildů, kde můžeš mixovat různá povolání s určitými limity a hrát si s každým jednotlivým číslíčkem. Ale mít opravdu dobrou postavu vyžaduje mnoho reinkarnací (zabiješ postavu a hraješ znovu od začátku, ale nepatrně silnější) a protože pořád natahovali level cap, tak mě to přestalo bavit a taky jsem nedokázal držet krok s ostatními. Taky mě nejvíc bavilo hrát za iconica Shadar-kaie zloděje assassina, jenže ho bohužel nejvíc nerfli, takže úplně sólovat s ním nejde. Oni vždy všechno nerfnou, když s nějakým buildem začne být zábava :)
A taky to pořád mívá lagy, ať jsi s tím připojený kdekoli. Před pár lety bych ti hru doporučil, ale s dnešními standardy už spíš ne.
Jinak sólovat jde až na pár výjimek (a raidy) skoro všechno (kdyžtak si můžeš i najmout AI hire na nějakou dobu), ostatně s první postavou můžeš dávat úkoly jenom na normální obtížnost, další obtížnosti se ti automaticky odemknou s dalšími reinkarnacemi. Nebo ti úkol může otevřít na hard nějaký zkušený hráč.
@jones1240 (22.04.2023 20:39): Nad FF XIV jsi neuvažoval? Když překonáš počátečních pár hodin, kdy je to takový jalový, tak se příběh moc pěkně rozjede. Svět je nacpaný obsahem, na free se dá bohatě vyzkoušet všechno možný a je to přívětivý pro solo hraní.
Hledám nějaký pořádný fantasy MMORPG s dobrým příběhem a questy, dříve jsem hrál TESO. Jenže jsem z něho vypadl a ten příběh jak mám všude rozjetý už je pro mě až moc zmatečný a hrát od znova to nechci, jelikož mám už větší level. Tak nějak přemýšlím o tomhle. Všude jako slyším že je to super ale že je dobrý mít spoluhráče, což já prostě nikdy nemám. Tak moje otázka zní zda si to dokážu užít i sólo.
DDO má teď pro zájemce giga akci platnou do konce roku.
V herním in-game storu stačí zadat kód DDOQUESTS2021 a dostanete za to zdarma všech 48 příběhových adventure packů, které přibyly během posledních cca 15 let. Netýká se to aktuálních opravdových větších DLC packů (Sharn, Feywild, Saltmarsh, Ravenloft), ale pár zajímavých z nich bylo hozeno do akce za symbolickou cenu 99 pointů (herní měna, která se dá snadno nafarmit plněním úkolů), ta platí pro Menace of the Underdark, Shadowfell Conspiracy a Mists of Ravenloft.
Zároveň se pomalu chystá update 51, který zanedlouho zpřístupní zdarma Epic destinies systém pro všechny zájemce variabilnějšího epic contentu.
Cannith je európsky ako jediný tuším, resp. hrajú tam hráči z EU a teda ich bude najviac počas EU prime time.
Mám aj na US Cannith servery pár postáv. Občas si to zahrám, i keď v poslednej dobe skoro vôbec. Mne sa skôr zdá, že DDo je dosť odlišné od klasických mmorpg - čo je plus. Aj by som si zahral niekedy, záleží kedy hrávaš.
Ebb: A nehráváš ještě občas, či se nechceš vrátit? Já jsem před pár dny začal na serveru Orion a jelikož je to svým způsobem dost podobné LOTRu a ostatním klasickým MOORPG, tak zřejmě u toho zůstanu nějaký delší čas, tak by se mi spoluhráč hodil.
Kedysi byvala na Devourer servery v EU, ja som s nimi sice nehral ale viem ze boli. Po tom ako US islo "free" to play, ostalo na Devourery tak 5 hracov dokopy.
Je někdo aktivní, respektivě hraje (a kde)? A nejsou nějaké cz komunity (o kterých asi pochybuji).
ja to hrám zadarmo, len niektoré predmety sú za real keše, ale vraj najlepšie herné predmety sa nedajú kúpiť, treba ich získať hraním... je to vlastne klasická DnD hra, len masivne online. Prvý ostrov, kde stroskotáte je veľmi pôsobivý takmer nulový MMORPG efekt(wts, wtb, lfg atď) ale presun do mesta po ostrove vás môže trochu šokovať či úplne zmiasť, spočiatku enbudete vedieť čo kde je... najlepšie je nájsť si nejakú grupu a s tou pár hodiniek plniť questy, potom sa už vyznáte...