Dohráno, ovšem jen tak tak. Ta hra je děsně průměrná a stereotypní. Navíc ani moc nefunguje jak by měla. RTS složka je až trestuhodně plytká a osekaná, RPG část zde pro změnu absentuje skoro úplně. Je zde vidět že se tvůrci "inspirovali" (čti obšlehli) kde se dalo, nejvíc asi u Warcraftu 3.
Rozjel sem Dragonshard a zatím se docela bavím. Jsem ve třetí misi za lidi, jen mi to dost připomíná Warcraft 3. A příběh je zatím dost nezajímavý stejně jako postavy. No uvidím, konečně jsem dostal pořádnou základnu takže se bude stavět a cvičit jednotky. :)
Pokud neměli tvůrci češtiny kit od vývojářů hry, pak silně pochybuji.
Hru jsem dohrál za obě rasy, taky jsem se koukal, jestli by nešla přeložit, ale ty herní texty jsou nejenom v binárce, což by nebyl až takový problém, ale jsou ještě šifrované, nebo komprimované a to je nad moje síly. Hra je zábavná, nápad s podzemím výborný, dragonshard, padající z nebe za hromového rachotu, dodával hře tu správnou atmosféru a místy hráč řeší dokonce i RPG úkoly! Je podobná hře Kohan 2, ale Kohana 2 bych označil za hru o chlup lepší.
Kdyby mi nekdo poradil, v com jsou schovany texty tak to prelozim.Mam takovy pocit, ze vim, ale bez programku to proste asi nepudje pres hexe a restorator apd to proste nic nenaslo... Kdyby nekdo vedel pm

Nasel jsem programy na rozbalení, ale bohuzel nesli krom tedy jednoho, kterej rozbalil neco a neco ne.Jenze tam, kde byly texty tak to nerozbalil coz je skoda