Dungeon Gate

Dysan the Shapeshifter

15.11.2012

Dungeon Gate je akční RPG od kanadského studia Wild Games. Příběh je zasazen do fantasy světa jménem Barrillian. Před dvaceti lety se zde odehrál krvavý konflikt, při kterém draci zdevastovali téměř celý známý svět. V jedné z napadených vesnic nepřežil nikdo krom dvou malých sourozenců. Jednoho nalezli sami draci, druhého se ujal tajemný čaroděj.

Dvacet let poté vládne Barrillianu tyran, který vyrostl z "dračího" dítěte. Panuje světu krutou rukou a podrobené lidi nutí k těžbě magických drahokamů, které mu pomáhají udržovat a rozšiřovat jeho moc. Naštěstí svítá i naděje na změnu v podobě jeho vlastního bratra. Vyrostl z něj mládenec, který má schopnost absorbovat vlastnosti poražených nepřátel a poté se v ně přeměňovat.

Nenáročné RPG nabízí přes 60 typů nepřátel a 150 druhů kouzel. To vše ve světě, který objevujete z pohledu třetí osoby, podobně jako v RPG hrách od Piranha Bytes.

Tak tragickou optimalizace už jsem aspon pů rok neviděl. Na třech pc a jednom notasu.. Fps stalejch 7-11.. A na netu nic.. Treba z integrovane grafiky na primarni byl rozdil jen v menu 10 fps a ve hře 0. ..