@rikuhahl (25.10.2018 12:08): Levely me docela bavily, moc jsem se prave neztracel, ale uz jsem Duka prejedeny, uplne stacily prvni tri kampane :) Ale ten achievement guy ve me mi neda pokoj, dokud to nedojedu :D

Jediny, s cim jsem mel problem a musel se podivat do navodu, bylo na te mape jak tam musis odpalit poklop do kanalizace. Jsem po te male mapicce behal 15 minut, nez me to prestalo bavit.
@Lukaskon (14.06.2015 14:26): jako zahraj si to všechno určitě, pořád je to Duke, ale je pravda, že jsem si v kontinuálním hraní dal zhruba v půlce tohohle addonu asi na měsíc pauzu, jak mě to nebavilo, ale pak už jsem to dojel v kuse ;) Vzhůru na to ;)
@rikuhahl (14.06.2015 13:47): D.C. mi trochu vzalo chuť do dalších epizod. Říkal jsem si, že mít v rámci Megaton edice další tři epizody Duka, které jsem nikdy předtím nehrál bude super. Teď nějak nevím, no.
@Lukaskon (komentář): Tahle epizoda mi přišla nejslabší ze všech (i Santa se mi líbíl trochu víc). Je to všechno takový moc strojený a některý lokace jsou zbytečně velký.