Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Driveclub

08.10.2014
kompatibilní
78
36 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Driveclub je automobilová závodní hra vyvinutá studiem Evolution, které dnes již neexistuje - vydavatel Sony se rozhodl jej zavřít. Nicméně téměř celý tým přešel do společnosti Codemasters, kde pracují na nové hře Onrush.

Driveclub je na pomezí arkády a simulace s větším důrazem na arkádu. Odehrává se v lokacích vybudovaných dle reálných předloh v zemích jako Kanada, Norsko, Chile či Japonsko. Obsahuje několik módů, ať už "Tour", což je v podstatě singleplayer kampaň, tak samozřejmě multiplayer s důrazem na závodní kluby a jejich soupeření. Závodit se dá v jakoukoliv denní či noční dobu a za jakéhokoliv počasí. V nastavení hry je také možnost vypnout si asistenty a zapnou "Pro" mód ovládání, jenž celkově zlepšuje pocit z jízdy. Hudbu Driveclub složila britská skupina Hybrid.


Poslední diskuzní příspěvek

@Paul (16.03.2022 23:50): AHA! Tak nyní chápu proč Dirt 5 vypadá tak dobře na XSX/PS5/PC. Grafika Dirt 5 je mimochodem velmi podobná Driveclub jen podporuje vyšší rozlišení, textury, RT a další detaily. Rukopis Evolution se každopádně nezapře. Hra na novém HW vypadá stejně fantasticky jako kdysi Driveclub na PS4.

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.