ach... to je jeden z "těch" datadisků, co se přisají na hlavní hru (jako Raven na Gothic II)? škoda...
Bavite sa o hovadinach...radsej mi povedzete kde ten quest (datac) zacina. Mam to uz niekolko mesiacov a stale sa mi nepodarilo najst uvodny quest datadisku :))) Namiesto toho som narazil na nejaky hunt na vlkodlaka, ktory som pri prvom hrani nejako prehliadol :)
jasně, že ano, ale i tak to není objektivní údaj do popisu, pro tebe možná do 7h, ale pro jiné a nejspíše i pro mě to bude třeba 10h, prostě se shodnem, že čas v popisu hry by být neměl a ať ho šoupne klidně do komentu.
mně šlo především o ten čas, grafiku neřeším. Kvasa hru dohrál, trvala mu řekněme 7 hodin z čehož si docela dobře dokážu představit, jak dlouho to potrvá mě. napsat "hrací doba až..." je zavádějící, stejně jako slevy zboží "až 95%"... :-)
Garret: Tak ok může být, ale stále je to tak trochu pr bo co se líbí tobě nemusí se líbit mně a co se týče času je to liché úplně.
Tak tehdy bývaly hry delší než dnes. Ale asi je vážně lepší vůbec tyhle údaje do popisu nedávat. Viz. několik diskuzí tady na DH, třeba Pivo vs. já ohledně Max Payne 2 a jeho hrací doby.
Garret: Časové údaje, tak jako nepřekonatelná vizuální složka jsou vždy pr žvást :-)
ViRus v tomhle má pravdu. U některých žánrů lze playtime docela odhadnout, ale zrovna u RPG je to docela ošemetné. Dost záleží na vedlejších questech a tak.

To mi připomíná, že v editaci k Realms of Haunting jsem taky napsal herní dobu. Myslím že tam ale mám "udajně až 40 hodin času", což je přece jenom formulace lepší než tvoje, protože z tvého popisu mi přijde, že za jinou dobu než píšeš to prostě nejde. ;)
Kvasa: Ano smysl to určitě dává v komentáři, ale v popisu, 6-7 hodin je subjektivní pojem, který může být u někoho kratší u někoho delší.
Celé putování vám zabere 6 až 7 hodin a v jeho průběhu navštívíte známé lokace z původní hry, staré elfské město, najdete nové vybavení, nové nepřátele a novou postavu do vaší party.

No nevím, mě to příjde v pohodě, ale to je věc názoru. I tak mám radost, že něco takového tady funguje.
Kubulus:Tak tak, ono je to trochu pozměněné a zkrácené. Teď ten poslední odstavec nedává moc smysl.
Dunemaster: Že odešleš popisek, VIP ho edituje a dopustí se nějaké pravopisné chyby. Alespoň tak jsem to pochopil, i když dle Kvasova příspěvku to je sporné.
každý prohlížeč už má dnes korekci chyb... a pokud ho nemá, tak je to špatný prohlížeč ;-)
Chápu to dobře tak, že ty chceš, aby VIP opravily tvoje chyby v popisu? Nebo o co ti přesně jde?
Zdravím,
jsem tu asi týden a toto je moje první přidaná hra. Jen se chci zeptat, jestli by to ten co to schvaluje, případně upravuje popisek hry, nemohl přepsat bez chyb a správně. Nebo komu a kde se má taková chyba nahlásit. On pak vypadá jako matěj ten co to psal, ne ten co to upravoval.
Jinak perfektní databáze.