@Jab (07.06.2017 20:34): Holt mám nechutnou slabost pro zrzky :(

Néé, nejhroší je Oghren - obscénní trpaslík alkoholik ve fantasy světě, kterého ještě k tomu namluvil Steven Blum. Větší klišé jsem v životě neviděl. :)
@Vurhor (10.10.2015 18:44): Hej náboženské kecy boli pre mňa total turn-off + tu sa nikoho nesnažila baliť. :)

@Jab (10.10.2015 18:44): Z finančného hľadiska to neviem posúdiť, keďže som kúpil DA: O ako ultimate edition za 4€ kde bol datadisk aj všetky DLCčka. New Vegas som taktiež kúpil ako GOTY, ale to som ešte vôbec nehral. Hlavný faktor hodnotenia DLCčiek spočíva u mňa tak len v čistej zábavnosti - či malo vo výsledku vôbec zmysel to DLCčko hrať, alebo to bola len nastavená kaša navyše.
Trochu lepší to asi bylo. Ale stále jsou všechny DA:O přídavky prostě na hranici zlodějiny. Až na Awakening samozřejmě.

Proti "DLC" k New Vegas třeba... To se těžko srovnává. Taky to nejsou úplně "datadisky", ale každý má solidní délku a jsou daleko promyšlenější.
Normálne som ostal prekvapený, že napriek tomu, že Leliana bola moja neobľúbená postava v pôvodnej hre, tak to DLCčko ma (minimálne oproti ostatným) celkom bavilo.

Inak nechápem ten cover, keďže leliana tak nevyzerá ani v dlc a ani v pôvodnej hre.