Tak jsem to rozehrál a je to fakt skvělý. Samozřejmě to dávám s návodem, jelikož jak píše Fingon ta hra je hooodně náročná. Je to styl Mizzurna Falls, kdy prostě musíte všechno stíhat v časovém měřítku jinak konec a to fakt nejde, když vám hra neříká kam máte chodit a každý přesun vás stojí hromady času. Jelikož nestihnete celý příběh a ani nemáte šanci na konec. Což objektivně hru by dávalo na 60% ale zase se musí brát v úvahu to v jaký době to vzniklo. Kritizovat hře dead endy v době kdy byli naprosto béžné taky nemůžem.

Takže je to obskurní titul ale mega mě to baví. Líbí se mi ta atmosféra lokací a i celkový příběh, kdy herci hrají dobře a má to ten skvělý feel devadesátkových FMV adventur. Přesně "béčko" co jsem potřeboval. Zatím hru zvládám bez problému a hra vám zatím vždy načte aktivní předměty, jen musíte dbát na to že vždy máte aktualizovaný deník, jinak se může stát že vám ho nevezme.
@Fingon (19.09.2019 22:09): Já mám Draculu ve svém seznamu her k zahrání, přeci jen je to jeden z prvních FMV titulů. Samozřejmě navnaděný tehdejší Beastovou recenzí v Excaliburu. Kdysi v minulém tisíciletí se to ke mě dostalo v pirátské verzi, ale nakonec se mi to nepodařilo rozjet. A od té doby jsem se k tomu už nedostal...
@Pluto (19.09.2019 22:04): původní verzi. DVD jsem si chtěl koupit, ale už to zase neprodávají. Na Steamu mám nicméně celou trilogii Sherlock Holmes: Consulting detective (na DH zatím chybí), na které se tu v podobě easter eggu odkazuje.

Jinak veselé je, že jedna z vedlejších postav je "Čechoslovák", i když v době, kdy se příběh odehrává, ještě minimálně dvacet-pětadvacet let žádné Československo ještě neexistovalo... Jinak mě bavily postavy jako profesor z univerzity, knihkupec nebo hrobníci...
Parádní interaktivní film, fakt mě bavil, ale má zásadní chybu, to první je ukládání a to druhé je to že když chcípnu tak není nic jako continue, nebo něco takového ale od začátku, a to je pak samozřejmě nuda.