Venoval bych tomu vic casu, ale hry ve kterych na cloveka bez nejakych varovnych signalu vypadne game over me v podstate jen naserou >_>
Možná by nebylo od věci jsem začít přidávat nějaké guro/loli delikatesky, aby jste si trochu rozšířili obzory. Toto je opravdu záležitost pro casual prasáky. Ovšem kvalita produktu je věc druhá. A o kvalitách této novelky mám nemalé pochybnosti :D

@Drolin (22.07.2016 16:46): Promin, často mám tendenci se primárně věnovat svým myšlenkám, než věnovat pozornost příspěvkům mých kolegů:)
Nebyla tato věcička zakázána v Jižní Korejí? Mám pocit, že vlastníci kopie si dokonce pár dní poseděli v chládku.
Když vidím, že si to tu chce zahrát ještě někdo další, tak jen upozorním, že hra obsahuje kreslenou dětskou pornografii, a pokud nejste pedofil, tak nemá ani cenu, abyste jí zkoušeli. :D

Po všech dalších stránkách je to jinak celkem nic moc hra s hodně špatně napsaným příběhem, které se dostává víc pozornosti než by mělo.. Ani si nemyslím, že by se zrovna něco takového mělo přidávat na DH.

Pokud vás něco takového ale láká, tak nebudu odsuzovat.. Asi lepší možnost než alternativy..