Tedy ještě, že jsem po dohrání hlavní hry na Ultra-Violence snížil obtížnost u prvního DLC na Hurt me plenty. Jako tvl.. :)

Začal mě pronásledovat nepříjemný bug, že po spuštění hry a načtení mapy se mi nepříjemě sníží FPS někam ke 40. Musím hru vypnout a třeba i dvakrát, abych měl 60. Ještě občas pomohl několikrát přenastavit kvalitu grafiky z low na nightmare na kterou hraju, ale spíš pomáhá to shození. Dělala to i základní hra.. Nesetkal jste se s tím někdo? Celkem opruz.
@leebigh (16.01.2021 10:00): Remake z roku 2016 popisuješ oproti tomuhle jako dokonalý, tak neměli by hráči kteří naskočí do série až od něj být nespokojení se stylem Eternalu stejně jako ty?

Ta věta o mladších hráčích je úplně nesmyslná, potkal jsem dost lidí kterým se D:E líbil a dost lidí kterým se nelíbil, a to že by se odlišovali věkem resp tím jestli vyrostli na jedničce nebo ne o nich právě vůbec neplatí.
@special_plan (16.01.2021 04:41): Ti, kteří jsou odkojeni tradičním Doomem, jsou zvyklí, že se Doom drží při zemi a mně k celému Doom světu ty skákací sekvence prostě nesedí, jak po stránce tematického zaměření světa i po stránce hratelnosti. Ten pojem mladší hráč je určitě relativní, ale ti, kdo do série naskočili od remaku z roku 2016, budou patřit spíše k těm mladším a ten klasický Doom třeba vůbec nehráli.

@H34D (16.01.2021 09:01):
Pokud hra se primárně staví jako obtížná, nemám problém když si ji dám na první úroveň obtížnosti. Hraju teď Plutonia 2 a taky nechci být frustrovaný UV obtížností a hraju na HMP
@leebigh (komentář): Ty jo, já vím, že Doom Eternal je těžký, ale hrát v dnešní době nějakou hru na nejnižší obtížnost, to musí být dost fádní. DLC jsem nehrál, ale věřím, že je s tou obtížností koncipován tak, aby hráč občas někde zakysnul, učil se určité části hry na několik pokusů a pak prožil nějakou katarzi, když se mu to podaří zdolat... Tudíž se ani tolik nedivím těm tvým 65%. Resp. já si to předatavuju tak, že na nejlehčí obtížnost sice můžeš někde "zakysnout", ale k překonání krize nepotřebuješ vymýšlet strategii, celý tenhle aspekt prostě odpadne. Stačí abys odložil kafe, trochu se soustředil a hned to prostřílíš... Myslím.