Ale jo, příběhově a audiovizuálně dobrý. Občas to dokázalo dobře navodit napětí, i když to bylo spíš věcmi převzatými ze seriálu (hlavně "countdown" momenty, kterým na pozadí hraje The Majestic Tale nebo I Am The Doctor - tam je to ryzí Doktořina). Co mně ale brutálně kazilo zážitek, bylo ovládání a s ním spojené bugy. Že nejde sebrat pomalu čtvrtina collectibles bych (po půlhodině zoufalého zkoušení) překousl, ale že se kvůli nim nejde dostat dál (VÝTAHY), to už hru solidně rozbíjí. Osobně mi pak navíc nesedla samotná podstata gameplaye - 3D plošinovka s pohledem z profilu a pohybem jen doprava-doleva-skok je prostě strašně divná, takový mutant, na kterého si nejde zvyknout. Taky kvůli tomu pak vzniká několik solidně frustrujících částí, které by s volností pohybu byly jinak mnohem lepší (předháněčka s kyberlidmi, plížení se kolem silentů, finále s Císařem daleků). Podávám to teda trošku moc vážně, ona to vlastně není vůbec špatná hra, dokáže být chvilkami i zábavná, má několik výborných chvilek (utíkání ze stormcage za River, části v TARDIS, atmoška Země ovládané Daleky, "tetrisové" procházení časovým koridorem) a trochu doladěnější pokračování bych si vlastně i klidně zahrál. Ale bohužel, mínusy hry tu alespoň pro mě dost ovlivňují zážitek.
Hru jsem si už zahrál na PS Vitě (naštěstí to bylo za pár korun). Ne že by to byla špatná hra - zabaví na pár hodin, ale některé věci po chvíli začnou být otravné... No aspoň ten soundtrack a dabing je za deset bodů :)
Každopádně sem si hru užil a přes bugy a některé nedořešené featurky - jednoduchá skákačka s nějakými puzzly a pro fanoušky Doktora vcelku zábavné zabití času při čekání na druhou polovinu třicáté třetí série :)