Disney's Timon & Pumbaa's Jungle Games

1995
16.07.1997

Timon & Pumbaa's Jungle Games je balík pěti klasických arkádových mini-her, kterými nás provází známé postavičky z kresleného filmu Lví Král od společnosti Disney, surikata Timon a divoké prase Pumbaa .

„Bug Drop“- Hratelností nejvíce podobná Tetrisu, hráč se však místo správných tvarů snaží poskládat vždy čtyři bloky stejné barvy.

„Jungle Pinball“- je klasickým pinballem, ve kterém, jak už je zvykem, bude vaším úkolem pomocí dvou „pálek“ odrážet míček a trefováním aktivních míst a všemožných bonusů na herním stole se dopracovat k co možná nejvyššímu počtu bodů. Míček vám samozřejmě nesmí spadnout.

„Sling Shooter“- ve Sling Shooter bude vaším hlavním cílem během určitého časového limitu postřílet co největší množství všemožných obyvatel Džungle a získat tak co nejvyšší bodové ohodnocení. Ne všechny cíle jsou ohodnoceny kladně, pročež musí být hráč obzvláště obezřetný a snažit se zasáhnout pouze ty správné.

V mini-hře „Burper“ se postavičkou v dolní části obrazovky budete muset pohybem vlevo a vpravo snažit vyhýbat všemožným padajícím objektům, či je za patřičné bodové ohodnocení sestřelovat. Hra končí v případě, že vás některý z větších objektů zasáhne, či vyprší časový limit.

„Hippo Hop“- prověří vaše rychlé reakce při překonávání rozzuřené řeky po plujících kládách. Čím více při tom posbíráte brouků a jiných bonusů, tím vyššího score se v závěru dočkáte.

Některé mini-hry lze hrát i ve dvou hráčích na jednom počítači.