@Richmond (14.02.2016 09:53): Ja som ju hral prvy krat po tom co som cital recku v jednom Excalibure. Ale nikdy som sa nedostal extra daleko. Cca 12 hodin. Nieco mi tam chybalo. Ta hra ma imho, metaforicky povedane, neopracovane hrany a na miestach nedotiahnute srouby. Nedokazala si udrzat moju pozornost.
@Richmond (14.02.2016 09:53): Má to solidní hodnocení v gameplay kolonce, ale hrát to nebudu, imho je to až příliš nedotažené do konce a tolik času budu investovat jen do osvědčených klasik (jo, už bych měl dohrát aspon jednu hru na Infinity enginu -_- ). A Ultimy se pořád drží na čele ;o)
Final rating hotov. Počet odehraných hodin - 94!! Každopádně začínám shánět na eBay :)
Tak crpgaddict avizuj, že pokud se to ke konci nějak nepodělá, mohla by tahle hra skončit v TOP5. Pro mě celkem překvapení.
Musím říct, že tahle se dostal do mého hledáčku, dojmy crpgaddicta jsou dost pozitivní a grafika taky super :)