Pokud mám tohle, tak předpokládám, že nemá moc cenu si shánět předchozí 2 díly Disciples III? Nebo tu něco chybí?
Teď to hraju. Třetí mise a zatím žádný bug. Ale je to totálně překopaný oproti původní trojce (tu jsem dohrál za všechny tři rasy). Ne všechny změny mi přišly pozitivní (jednotky musí získat tři levely, než se transformují a Lambertův skill tree stojí celkem za prd oproti původní trojce), ale zas nemůžu říct, že by to uškodilo, spíš je to nezvyk. Taky se dá plout po moři jako ve dvojkách, dá se líp zjistit, proti komu stojíš v boji, než do něj vlezeš, je tam dost vedlejších questů, téměř žádné permanentní lektvary, plno srovnatelné výzbroje (např. +1 k síle nebo +1 k obratnosti), zkrátka úplně jiné nastavení než v původní trojce. Za mě dobrý, ale já jsem fanda Disciples (mám je radši než HoMaMy s výjimkou HoMaM 3).
Je dobré, že se snaží. Ale kde na to kruciš berou prachy? Nadto člověku se musí líbit příklad CD projektu, který nabídl SE Zaklínače zadarmo všem, kteří si hru koupili už dříve.