Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Dinotopia: The Timestone Pirates

30.04.2002
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

There's a name for heroes who don't complete their mission... lunch.

Clayton vždycky býval mladíkem všestranných zájmů, fušování do magie a sbírání artefaktů, to je jeho. Nyní si může gratulovat, právě složil letecké zkoušky, čímž zužitkoval svou největší vášeň - vzduchoplavectví. Pocitu svobody na otevřeném nebi, vychutnávaném vsedě, ptakoještěrům za krkem a s větrem ve vlasech, se jen tak nic nevyrovná. Lidem nakloněný druh Quetzalcoatlus skybax představuje úplný protiklad svých divokých bratrů z rodu Pteranodon plachtícími hlubokými kaňony ostrova. Trable, které způsobili troufalí piráti uloupením tyranosauřích vajec lze účinně vyřešit jedině zásahem shůry. Pokud Clayton nenavrátí uloupenou snůšku do jejich hnízdišť v deštné kotlině, rozvrátí tito predátoři pospolitost lidí a civilizovaných dinosaurů. Sněm starších Claytona zároveň pověřil získáním bájného Kamene času.

Clayton není zbrklý větroplach a rád uvítá veškerou pomoc, jíž mu ochotně poskytne přátelský hadrosaur Krekor a kumpánka Hyla, od níž dostane údernou hůl osazenou slunečním kamenem měnícím barvu podle právě zvoleného typu magie. V plášti, za který by se nemusel stydět žádný exhibicionista z městského parku, Clayton vyráží na cestu v této dvojrozměrné skrolovačce, jež vyšla sedm let po rovněž 2D adventurní (1995) a víc jak rok před 3D akční (2003) adaptací knižních předloh Jamese Gurneyho (*1958). V bossem vždy korunovaných prostředích pojmenovaných Waterfall City, Treetown, Canyon City, Underwater či Diamond Caverns budete průběžně hledat vejce a také cestovat korunami stromů, propastmi kaňonů i jeskynními prostory. Nezatopenými z nich se v Golden Axe stylu projedete na Krekorově hřbetu.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.