mam hru prakticky od vydani a jeste ji poradne nehral. Porad me odrazovalo to saskovani s pokem..ehh..digimonama. Tohohle systemu sbirani ruznych priserek jsou dnes hry plne a me uz spis leze na nervy. Tak nejak nevidim nic zajimaveho na tom mit k dispozici 300 druhu digimonu kdyz v aktivni parte muzou byt jen tri. Jasne, je to aby si kazdy vybral a slo experimentovat a vetsinou je nutne je ruzne stridat a podobne.
Ale nakonec jsem to teda hrat zacal. A tadaaaa, prekvapeni, dobre to je :D
Zasazeni do virtualniho sveta spolecne s tim realnym se mi jeste neprejedlo, i kdyz to je taky v kazdem patem jrpg. A pripomina mi to mou oblibenou serii Shin Megami Tensei (kde se taky sbiraji priserky, hehe). Potesil i pomerne mene dementni pribeh a ruzne subquesty ktere mivaji vetsinou hlavu a patu. Hra bezi krasne plynule pri 60fps. Grafika je samozrejme trosku generacne zpet ale ma styl, obvzlast vykresleni virtualniho sveta je velmi povedene. System hry a souboje pusobi slozite ale nakonec to zas tak slozite neni. Ale mam tuseni ze to pujde jeste vic do hloubky a clovek bude muset zabrousit tam kam by radsi nelezl (grind, google, poznamky:)

Libil se mi subquest kdy vyvojar mobilnich her nemohl opravit bug ve sve hre a hrozil mu vyhazov z prace. Tak jsme mu s digimonama vlezli do telefonu, pricinu neopravitelneho bugu opravily/zabily a bylo. Jeste jsem nikdy nebyl uvnitr telefonu, super:D

Taky velka cast digimonu nepusobi tak moc detinsky, jako napriklad pokemoni. I kdyz obcas mi prijde ze je splacali z ruznych zbytku polygonu a grafiky a vzniklo neco :)

Hra ma 3GB, eh...je tam dost dabingu, hra je obsahla, grafika neni uplny podprumer..nejaky kouzlo asi ta velikost.