Objevil jsem tento mod DIE HARD: Improved Edition, tak jsem hru vyzkoušel. Přes dgVoodoo 2 funguje pěkně. Ale i když tam mám dobře fungující grafiku a rozlišení, tak jsou ve hře různá zasekávání o objekty a divná myš. Sice se to dá. A ten začátek, než jsem přišel na postup, fíha. Mod je speciálně na Hard obtížnost, ale já to zase snížil na Medium. Ještě uvidím. Ale hru jsem dosud vůbec nehrál. A má to špatný poměr stran, to nějak extra nevadí. Obrázek ze hry.
@Všivák (komentář): Spomínam si, že ma to svojho času celkom bavilo. Teda až na tie neduhy čo si spomínam. Ale úplný odpad ako to niektorí prezentujú to tiež nie je. Musím to niekedy dohrať do konca. Onehdá som nemal nervy na záchranu Holly.
Ešte by ma zaujímalo na akom stroji si to hral.
Pamatuju si, ze jsem hral na Playstation Die Hard Trilogy a celkem to slo, v te dobe kdy jsem byl maly kluk mne to moc bavilo. Vim ze jsem hral ve 3 ruznych stylech, bud jako 1st person akce, nebo 3rd person coz me bavilo nejvic, tu treti variantu si uz nepamatuju, ale myslim ze jsem bud lital v heleikoptere nebo jezdil autem. Na tu dobu to bylo fakt povedene (rok 1997) a melo to dobrou grafiku.