Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diam Diam

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
logická > nezařazeno *
akce > arkáda
Forma:
freeware
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
2003 PC
Vývojáři:
Captain-OUAIS
Nepřeberné množství klonů Boulder Dash doplňuje i tento z Francie, který se snaží hráče zaujmout už samotným spuštěním hry. Než se naděje, vidí interaktivně zpracovaný název, hypnotizující animaci i dovětek Super Game. Přičemž v hlavní nabídce je k dispozici jen Tutoriál, Editor a Start.

Obsažená porce levelů hýří rytmickou hudbou, omezeným množstvím životů, nemožností jakkoli uložit hru i nutností dávat si pozor na bezchybný průchod úrovněmi. Životy se počítají v rámci celé kampaně, jakmile tedy dojdou, následuje Game Over a úplný restart hry. Systém vyžadovaných úkonů výslovně netrvá na úplně všech přítomných diamantech, ale jen na jejich určitém počtu. Do exitu se tak lze dostat v momentně, kdy problikne obrazovka. Tak dá Diam Diam hráči najevo, že aktuální úroveň již splnil.

Vítanou funkcí je zobrazení mapy konkrétního levelu klávesou Tab, kde je vidět i exit. Dá se tak předem připravit na její průchod. Jako ovladatelný avatar tentokrát poslouží malá zelená potvůrka.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.