Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diabolid II

12.12.2019
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
freeware
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Hra ve stylu legendární hry Arkanoid navazuje na hru Diabolid od stejného autora z roku 2001, která byla ovšem vytvořena ve Flashi. Jedná se o klasickou arkádovku s pálkou a kuličkou, pomocí které ničíte cihličky na ploše. Úkolem je zničit bodované cihličky (některé nebodované mohou zůstat, např. zdi, bonusové cihly apod.) a dostat se do dalšího levelu. Kulička vám nesmí spadnout a pokud se tak stane, přicházíte o jeden život (začínáte s třemi).

Diabolid 2 je určen pro mobilní telefony s operačním systémem Android a ovládání má tak dva způsoby. Buď dotykem (tahem) nebo pomocí tlačítek v každém rohu. Podle tohoto ovládání je také rozdělena závěrečná tabulka skóre (top 10). Na začátku hry si nejdříve nastavíte směr odpálení kuličky a odraz můžete také ovlivnit podle toho, jakou částí pálky odrážíte. Ve hře je 23 druhů cihliček a 30 levelů. Z bonusových cihliček navíc vypadávají další bonusy, jako například změna velikosti pálky, bonusové skóre, životy, save drop a další. Save drop je jediný způsob, jak uložit vaši pozici mezi úrovněmi. S vyšším levelem stoupá obtížnost také tím, že se plocha zvětšuje a zvyšuje se i rychlost kuličky a počet cihliček. Za rychlost vyčištění můžete navíc dostat bonusové skóre. Hra je bez reklam a v plánu je i konverze na PC.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.