Jediný důvod, proč jsem dal Mankind Divided šanci, byla Praha, kde se hra z podstatné části odehrává. Po Human Revolutions jsem už nic zvláštního neočekával, protože podivný zelený filtr táhnoucí se celou hrou a vůbec celkové podání mi k původnímu dokonalému DeusEx z roku 2000 zrovna nesedlo. Mankind Divided na mě zapůsobil kupodivu ale mnohem víc a přišlo mi, že se celkově víc vrací ke kořenům a i přes hodně drobných technických nedostatků jsem se nakonec skvěle bavil a našel jsem zde spoustu věcí, co mě v původním DeusEx tak bavily.

Pro: Konspirace, vyšetřování, hackování, politikaření, zrady, cyberpunk, augumentace a prostě vše, co máme na téhle sérii tak rádi

Proti: Technické nedostatky, zpackaná čeština na každém rohu, uspěchaný závěr

Takže opet dohrano, v ramci herni výzvy 2020. Musím uznat ze na deus ex human revolution to ma daleko. Hru jsem v podstate probehl. Docela mne mrzi ze tohle universum timhle dilem trochu utrpelo, ac jsem zrovna tenhle dil mne za lepsi po prvnim dohrani. Po druhem dohrani u mne hra trochu klesla... Skoda toho. Je to velmi zajimavy vesmir. Bohuzel.porad u mne vede bioshick (ac jednodussi) serie... Hv2020 - hardcore virtualna realita