Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Désiré

09.05.2016
10.05.2016
17.05.2016
53
3 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Ve škole dostanou děti za úkol nakreslit Slunce, Désiré však jako jediný nenakreslí nic. Je totiž od narození barvoslepý a v jeho světě je pořád šero, což koresponduje i s jeho šedým životem, ve kterém mnoho štěstí nenašel. Jak však dospívá, potkává nové lidi, kteří mu do života trochu barvy přimíchají a poskytnou mu na život jiný úhel pohledu.

Jedná se o 2D adventuru, ve které řešíte různé puzzly a hádanky. Hra je rozdělena na čtyři kapitoly, kdy každá odpovídá jedné fázi dospívání, a nabídne přes padesát rozdílných scén a řadu postav. I přes své jednodušší zpracování hra slibuje poutavé a osobité vyprávění. Autor také tvrdí, že má hra být především kritikou dnešní konzumní společnosti.


Poslední diskuzní příspěvek

@BINGMAN (19.06.2016 16:26): No ta pauza začala před delší dobou když jsem neměl na hraní čas a teď dávám přednost adventurám které nemají takovou uspávací hudební smyčku :D Chápu že autor se snažil docílit umělecké atmosféry ale ta hra na to doplácí :D Jinak jak je to s délkou upřímně nevím ale podle mě to přes tři hodiny nebude.

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.