Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Derrick: Murder in the Flower Bed

Derrick: Mord im Blumenbeet

45
1 hodnocení Platformy
Žánr:
adventura > hidden object *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
prosinec 2010 PC
Vývojáři:
Daedalic Entertainment
Oficiální stránky:
https://web.archive.org/web/20101229091606…
Tělo advokáta Aloise Hubera je jednoho rána nalezeno na zahradě jeho domu. Na první pohled je zjevné, že právník byl zavražděn, přesnou příčinou smrti bylo uškrcení. K případu je povolán vrchní inspektor Stephan Derrick, kterého doprovází jeho nerozlučný parťák Harry Klein. Oba se dávají do vyšetřování zamotaného případu vraždy a brzy odhalují temné stránky Huberova života. Stojí za jeho smrtí vleklé sousedské spory? Jaké kontakty měla oběť ve známém baru Olga? Derrick musí použít veškeré svoje kombinační schopnosti a vynalézavost, aby pronikl do sítě intrik a vraha předal spravedlnosti.

Derrick: Murder in the Flower Bed je hidden object adventurou, která byla vytvořena prioritně pro německý trh. Hlavní postavou je, i v našich zemích, ze stejnojmenného televizního seriálu známý inspektor Derrick a námět čerpá z jedné z epizod seriálu. Hráč má za úkol prozkoumat místo činu a ověřit všechny stopy, které zde nalezl, a které jej postupně dovedou až k vrahovi, jež se nacházejí a ukládají do inventáře. Ty pak najdou uplatnění v dalších fázích hry. Hra nabízí mimo detektivního příběhu množství hádanek a meziher v řadě lokací .


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.