Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Derrick: Murder in the Flower Bed

Derrick: Mord im Blumenbeet

prosinec 2010
45
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Tělo advokáta Aloise Hubera je jednoho rána nalezeno na zahradě jeho domu. Na první pohled je zjevné, že právník byl zavražděn, přesnou příčinou smrti bylo uškrcení. K případu je povolán vrchní inspektor Stephan Derrick, kterého doprovází jeho nerozlučný parťák Harry Klein. Oba se dávají do vyšetřování zamotaného případu vraždy a brzy odhalují temné stránky Huberova života. Stojí za jeho smrtí vleklé sousedské spory? Jaké kontakty měla oběť ve známém baru Olga? Derrick musí použít veškeré svoje kombinační schopnosti a vynalézavost, aby pronikl do sítě intrik a vraha předal spravedlnosti.

Derrick: Murder in the Flower Bed je hidden object adventurou, která byla vytvořena prioritně pro německý trh. Hlavní postavou je, i v našich zemích, ze stejnojmenného televizního seriálu známý inspektor Derrick a námět čerpá z jedné z epizod seriálu. Hráč má za úkol prozkoumat místo činu a ověřit všechny stopy, které zde nalezl, a které jej postupně dovedou až k vrahovi, jež se nacházejí a ukládají do inventáře. Ty pak najdou uplatnění v dalších fázích hry. Hra nabízí mimo detektivního příběhu množství hádanek a meziher v řadě lokací .


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.