Smutné, kam až klesl NovaLogic, ktarý stvořil WolfPack, F-22 Lightning II, Armored Fist II či Comanche... :-(((
Mě se tahle grafika náhodou docela líbí. Rozhodně změna oproti současným sterilním Unreal enginům. A multiplayer... no, ve 100 lidech jsem se zatím vůbec nezorientoval, člověk si tam připadá jako zmatený divák, na kterého sem tam dopadne nějaká ta bomba nebo kulka:)
Bonusweb 40% :/. A určitě bych to nedoporučil nikomu komu záleží na dobré grafice, protože tahle série se někdy v tom roce 2003 technologicky zastavila. Ale stejně nejde největší lákadlo hry - multiplayer. tím mě teda naštvali, a já se tak těšil :(
No to nejde, chcu to hrát právě po lan, to byl taky jeden z důvodů abych to stáhl.

Singl jsem hrál jen jednu misi ale pod 50% bych nešel, možná i 60%
Buď koupit, nebo zkusit štěstí s hamachi/lokální sítí, pokud jde i coop takto "offline".
Neví někdo jak rozjet multiplayer? Už jsem se těšil na pořádnou cooperative hru která konečně pojede a hovno