za sebe musím říct, že na PC je to taky vysoce návyková švanda. Akorát jsem se v jedný misi nedostal přes deaktivování jedný bomby. Už dlouho to chci zkusit znovu, jenže jaksi ještě nebyl čas.
Sakra, táto hra ma na PS2 nehorázne bavila. Neviem ako je to s PC verziou, ale tá konzolová je podľa mňa viac než vydarená. Ak bude čas, zase ju niekedy prejdem.
popkec: No o tom Prey v originální krabičce silně přemýšlím. 80 korun za to neni špatný.
popkec: Nemaj, dej do vyhledavače Dead to rights a najde to tohle. Žádná PC verze tam není. podobně se mi to stalo už nespočetkrát, jelikož google nebo seznam ti tyhle mezery najde, ale sám katalog to už uzavřel.
Dal jsem to do vyhledávače a tohle mi to našlo. Navíc tam mají že je to skladem, asi jim napíšu mejla
Kubulus: Když tam listuješ abecedně, nenajdeš ji, ale když ji dáš do vyhledavače, vyjede ti pro PC za 199 Kč. Popkecův odkaz je zřejmě staršího data, takže bohužel.
Už jsem si to chtěl objednávat, ale pokud najedu na jejich stránky a hru vyhledám, najde mi to pouze cenu 199 Kč.
Za podobnou cenu tam maji dost her, i když zase žádné hity to nejsou. Ale za 30kč bych to bral určitě
Zrovna jsem střelil litr za 4 hry (dead space mezi nima), takže se mi to nechce kupovat, ale mohl bych se poohéldnout a zkusit :-)
Teď mě trochu klame moje paměť... není náhodou Dead to Rights ta akční střílečka, kde se ke spoustě akcí využíval nejlepší přítel člověka, tedy pes? Tak nějak postupně začínám zjišťovat, že v některých hrách už mám pořádný guláš :-).