DCS: UH-1H Huey

19.04.2013

rozšíření

DCS: UH-1H Huey od Belsimtek je dalším modulem do DCS World. UH-1 Huey je jeden z nejznámějších vrtulníků na světě – tahoun vietnamské války, který pokračuje jak ve vojenské, tak v civilní službě (v nových verzích).

Vývojáři nám naservírovali značně detailní model vrtulníku vyzbrojený neřízenými raketami, 6 hlavňovými 20mm kanóny typu Gatling a také kulomety ve dveřích. Simulace poskytuje extrémní realismus, co se týče letového modelu, stejně jako možnost značně zjednodušit proces učení se létání po navolení jednoduchého letového modelu (stejně jako u DCS: Black Shark 2). Hráč může ovládat jakoukoliv pozici ve vrtulníku (pilot, kopilot, střelec z kulometu). K dispozici je také příběhová kampaň, velké množství single player misí a pochopitelně tréningové mise.

Nechybí tradičně profesionální letový model, který nabízí pravděpodobně nejvíce realistický zážitek z ovládání vrtulníku na PC, detailní a interaktivní 3D kokpit, reálně zpracované zbraně, motory, rádia, palivové, elektrické a hydraulické systémy, detailní externí 3D model, věrný zvuk dvoulistého rotoru a vůbec zvuky vrtulníku (nahráno z reálného UH-1), transportní a bojové mise a v budoucnu také naprosto jedinečnou možnost v multiplayeru kooperovat ve stejném vrtulníku s ostatními hráči na všech dostupných pozicích (stále ve vývoji).