Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Dawn of Magic 2

Time of Shadows

11.09.2009
25
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Dawn of Magic 2 je druhý díl série hack'n'slash RPG od ruských vývojářů SkyFallen Entertainment. Ve hře budete muset opět zachránit svět před obávanými legiemi stínů. Děj se odehrává deset let po událostech v prvním díle. Ve světě je zničena rovnováha mezi silami zla a dobra a vaším úkolem je to všechno zastavit.

Výběr postav je celkem netradiční, lze si vybrat cikánku, mnicha, pekařku nebo brýlatého učence. Za zmínku stojí možnost importovat postavu z minulého dílu. Hra začíná za každou z postav trochu jinak, po nějakém čase se ale spojí. Zbraně jsou také lehce netradiční, přece jenom koště nebo deštník není zbraň v každém druhém RPG.

Stejně jako předchůdce, tak i tento díl je zaměřen na magii, kouzla jsou ale prakticky stejná jako minule. Dvanáct magických škol dává dohromady celkem přes sto kouzel. Hra bohužel obsahuje stejné nedostatky jako předchozí díl, například nepřehledné souboje a kvůli tomu vyšší obtížnost.


Poslední diskuzní příspěvek

Ale je to škoda... Tvorba magie (a ovlivnění vzhledu + kompletace) tu měla celkem šanci.

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.