Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Dark Disharmony

55
2 hodnocení Platformy
Žánr:
adventura > 2D adventura *
Forma:
freeware
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
25.02.2011 PC
Vývojáři:
d3arts.cz
Oficiální stránky:
http://www.darkdisharmony.com/cz
Dark Disharmony je česká hororová point-n-click adventura vytvořená v prostředí flash. V hlavní roli bludičky budete muset najít pět zamordovaných členů deathmetalové kapely a rozpoutat tak peklo na zemi. Nápomocny vám budou speciální schopnosti (oheň, voda, vítr a země).

Tuto indie hru vytvořil výtvarník Petr Chroustovský, který ji v únoru 2011 publikoval na zahraničním serveru Newgrounds.com a to v angličtině. Potom, co hra došla uznání, vytvořil také českou verzi. Zajímavostí je, že hudbu pro tuto hru složil Narco - vývojář české hry Mrtvé město.


Poslední diskuzní příspěvek

M.a.t.t.: ano, bo je mozne hrat bez browseru, stahnuty balik obsahuje exe spoustec.

Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 60
Adventurní jednohubka, jež je jistým způsobem reklamním letákem metalové skupiny stejného názvu - Dark Disharmony. Herní doba by se dala počítat na minuty, mé maličkosti sebrala cca 30 minut života a tuto dobu bych popsal jako zdařilý, technicky a herně atmosférický zážitek.

Jak je již z popisu zřejmé, naleznout musíte pětici násilně usmrcených členů metalové skupiny a to pouze za pomoci světélkujícího hmyzu a čtyřech základních elementů (oheň, země, vítr a voda). Vzhledem k tomu, že náš brouček nedisponuje brašnou ani viditelnými údy (žádný sběr předmětů a následné použití), je nutné různou kombinací elementů (nalezených v knize, kterou musíte teprve objevit) nakouknout pod roušku tajemství skonu jednotlivých hudebníků. Každý nalezený nebožák, jehož skon je vždy originálně pojat, zároveň vydává další indícii pro následný postup.

Pro: Atmosféra, zvuky, elementy

Proti: Krátké, občas pixel hunting

+12