Taaak. Po 2 letech jsem se odhodlal napsat komentář k nějaké hře, proto mě za to nějak neshoďte :D.

Po 12 letech aktualizací tu přišla plně nová verze, která moc nová vlastně není...

Komunita si vybrečela novou verzi, která také po 3/4 roce vytváření přišla. Od posledních aktualizací se vrátila nová reálná loga namísto upravených v editoru (za což jsem neskutečně rád), vrátilo se mnoho scénářů, které nebyli kompatibilní, takže si můžem zahrát i takovou klasiku, jako Microsoft Michálovce (kdysi Ličartovice), Směr Manchester nebo i Dvanáctý hráč.

S novou verzí přišlo i mnoho inovací, jako třeba ukazatel zvyšovaní či snižování fyzičky a techničky, upravení bonusů za Ligu Mistrů a Evropské Ligy podle reálu a malá drobnost, a to střídání dvojklikem, místo tabulky hráče. Byla přidána Brazilská liga, kterou nikdo nečekal a ostatní světové týmy a ty největší, a to je hraní za reprezentaci a hraní v okně.

Ale abych hru jen nechválil jak je vyjímečná, najde se i pár chyb. Třeba i ta, že taktiky, které jste používali mnoho let, tu neplatí. Tvůrci přidali na obtížnosti, a to takovým způsobem, že i když máte nejlepší klub, může vás porazit i nějaký tým z 6. albánské ligy (berte s humorem), i když třeba 1:0, i to se počítá jako prohra. Když dostanete nabídku od Brazílie na trénování, tak tam je chyba, že se stát probojoval (v případě Brazílie) na ME.

Na hře mám splněno kolem 40 sezón, za tu dobu jen 2x výhra LM, 4x EL a 10x Liga, jak jsem psal, je to mnohem obtížnější.

Pro: reprezentace, ukazatel FS/TS, obtížnost, loga, jednoduchost, opravené scénáře, hraní v okně (neskutečně velké +)

Proti: stále nějaké chybky, jednoduchost