První dva příkazy:

> stop flickering
> turn camera movement off

První příkaz vypíná idiotské poblikávání textu a druhý trhaný pohyb obrázku hlavní postavy. I tak je to ale hrát docela peklo. Člověk musí otrocky vypisovat běžné příkazy jako examine (namísto běžného x). Musí se vypisovat get blue keycard (namísto standardního get blue nebo get keycard). Dochází k situacím typu guess-the-verb, což je problém synonymie, kdy clean blue keycard vyhodí chybu, ale dry blue keycard je v pořádku. Parser nemá v podstatě žádnou historii, pro savování je jen jedna pozice. Atd., atd. Tahle hra dokáže neznalé hráče od textových adventur spíš odradit.
Zkusil jsem a velmi brzy to odložil. Text byl šílená massa bob angličtina, což u textový adventury je dost problém, a parser naprosto nepoužitelnej. Navíc i to zasazení mi přišlo takový pochybný. Příšerně okatě to odkazovalo ke Gibsonovi, ale bylo to takový "humpolácký". Například Tokyo je přejmenovaný na NeoSushi atd...
@Solidor (15.01.2013 20:13): Tak, existuje tuna lepších IF - a parser, dle diskuzí, není stále doopraven. Ale jedno se musí nechat, vytvářet komerční if v dnešní době si zaslouží jistý respekt.
@Drolin (15.01.2013 20:01): Po přečtění odkazu se z "možná někdy" stalo "radši nikdy".

Hlavně: "Unfortunately, while all of these enhancements are skillfully produced, the aspects of the game that matter most—namely, the text and the parser—are terrible."
Super ze se to sem pridalo, aspon sem zjistil ze to existuje :)

Vypada to skvele, jen doufam ze tam nezakysnu moc