Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Cypher: Code of Ruin

Traitors Gate 2: Cypher, Cypher: Kód zkázy

28.10.2003
15
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Tajný agent s přezdívkou Raven a hrdina prvního dílu Traitors Gate stojí v tomto pokračování před novým úkolem. Světovou stabilitu ohrožuje nebezpečný počítačový virus šířený teroristy skrze ukradený satelit. Agent musí lokalizovat tajnou laboratoř, odkud je virus šířen, infiltrovat dovnitř a zkopírovat jej pro další zkoumání a zároveň znemožnit satelitu virus rozesílat dál. Situace je kritická, virus ochromuje veškeré komunikační systémy na Zemi a tím likviduje ekonomiku, akceschopnost armády, policie a integrovaných záchranných složek. Svět postupně upadá do chaosu. Agent nemá mnoho času ke splnění úkolu a veškerá zodpovědnost za záchranu světa je na něm.

Tak jako její předchůdce, není ani tato hra o bezhlavé akci a na agenta čeká spoustu pasáží, kde bude třeba zapojit rozum, ať už půjde o různé puzzly a hlavolamy či nástrahy prostředí, ve kterém se agent pohybuje. Všude jsou totiž stráže a pasti a pro postup dál je třeba hackovat terminály a hledat přístupové kódy či osoby s přístupovými právy. Zatímco se současnou bezpečnostní technikou se Raven vypořádá pomocí svého špiónského vybavení, s hlavolamy mnoha tisíc let starými, se kterými se setká v mezopotámském podzemním paláci, kam se také podívá, si poradí díky zápiskům archeologa či staré obřadní holi.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.