Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Curling World Cup

30
1 hodnocení Platformy
Žánr:
sportovní > nezařazeno *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
08.05.2018 PC
Vývojáři:
Simulators Live
Curling World Cup je simulátor mistrovství světa v curlingu. K dispozici jsou tři turnaje s postupně se zvyšující se obtížností, ve kterých se utká osm týmů o bronzový, stříbrný a nakonec zlatý pohár. Cílem zápasu je mít vyšší skóre po dvou endech (kolech). V každém endu má každý hráč k dispozici osm kamenů. Reprezentovat je možné 15 různých států. Hra využívá engine Unity.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 30
Jedna z mála existujících her snažící se o zpracování mého oblíbeného sportu a první kterou jsem hrál. Vzhledem k hodnocení je jasné, že nejsem potěšen. Neočekával jsem podle ceny žádný propracovaný simulátor, ale především obsah je vysloveně tristní. Tři turnaje zní sice dostatečně, ale každý obsahuje pouhé tři zápasy. Navíc je každé utkání zkráceno na 2 endy místo obvyklých 8 nebo 10. Ve hře je tudíž pouhých 9 utkání. Obtížnost je až do konce velice nízká a tak lze celou hru bez problémů vyhrát za cca hodinu. A hrát znovu nemá smysl, jeden zápas je nerozlišitelný od jiného.

Zpracování hodů kameny je velice jednoduché. Určíte směr, rotaci a sílu hodu - vše ve stylu her z éry DOSu, typicky tehdejších kulečníků. Metení kamene je nahrazeno postrkováním kamene šipkami. Vše je tak jednoduché, že trefit střed, zvládne každý po pár pokusech. Na výběr je 15 států, ale bohužel Česká republika chybí. Hru jsem tak pokořil v barvách Skotska, ale vracet se k ní už určitě nebudu. Jediným kladem je bezproblémová funkčnost a hra je schopna asi na 20 minut i bavit. Doporučuji jen skalním fandům curlingu.
+13