Čtyřlístek: V džungli trav

2002

Díky Myšpulínovu vynalezení zmenšovacích tabletek se naši kamarádi ze Čtyřlístku objeví v říši hmyzu. Zachrání motýla z pavučiny pavouka, ale pavouk unese Fifinku a později i Pinďu, který se ji snažil zachránit. Bobík s Myšpulínem se ovšem dostanou do pavoukovy pevnosti a oba kamarády zachrání pomocí nůžek vyrobených z trávy. Když pavouk zjistí, že mu ukradli jeho kořist, tabletky přestanou účinkovat a naši kamarádi jsou tedy zachráněni.

Čtyřlístek: V džungli trav je pátý díl ze série adventur z kolekce CD-Romek podle známého komiksu Čtyřlístek. Hry jsou distribuovány společně s časopisem, který ale pro hru není nikterak potřebný. Jedná se o sérii několika miniher + hlavní adventury s postavami Čtyřlístku. Celá hra je kompletně česky, adventurní část obsahuje i dabing, o který se postarali Ota Jirák (dabuje všechny mužské role) a Helena Brabcová, která dabuje Fifinku. Série obsahuje celkem 19 dílů, které jsou si velmi podobné, stejný engine používají i některé minihry.

V tomto díle najdete krom hlavní adventury se Čtyřlístkem, také výuku angličtiny, bludiště, omalovánky, lehce pozměněnou verzi tetrisu nebo puzzle. Tradičně nechybí ani logická hříčka Flappy, která provází celou sérii.