Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Čtyři krá*y

75
4 hodnocení Platformy
Žánr:
logická > nezařazeno *
akce > plošinovka
Forma:
freeware
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
10.09.2009 PC
Vývojáři:
Ember, Tereza, Loira a Oxana jsou ošklivé a navíc hloupé dívky z různých koutů světa. Jednoho dne se probudí ve zcela jiném světě než je ten náš a následně jsou vykoupány v podivné kapalině. Ta z nich udělá krásné, nicméně ještě hloupější dívky, které jsou vrženy do podivného světa nástrah a pastí. Samozřejmě že se jim to moc nelíbí a chtějí se odsud dostat. V tom jim pomáhají nově nabyté zvláštní schopnosti živlů: oheň, voda, vítr a země. Tyto schopnosti jsou provázané, navzájem se ruší a podobně, přičemž každá dívka disponuje jednou z těchto schopností. Vše je ve hře vysvětleno v přehledném tutoriálu, nad nímž autor strávil dle svých slov dost času.

Hra je vytvořená do Letní vývojářské soutěže serveru Velkej Chytrák, kterou v roce 2009 vyhrála. Tento server sdružuje českou "Game Makerovskou" komunitu, z čehož plyne, že i Čtyři krá*y jsou programem Game Maker vytvořeny.

Herní principy jsou podobné jako třeba u The Lost Vikings. Každá postavička umí něco jiného, vaším úkolem je tedy správně zkombinovat jejich schopnosti a dostat je na cílovou pozici.

Určitě potěší i vtipné textové dialogy v komiksových bublinách, kterými dívky komentují své konání.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.