Fraps video ukládá nekomprimované, ono už takhle to trochu sráží výkon, ale ještě kdyby to měl převádět do divx nebo h264... no asi by to moc nešlo, ale na druhou stranu by taky nemusel být takový problém video převést do rozumného formátu dodatečně ;)

A nezkoušel jsi třeba starší Catalysty? Případně bych zkusil vypnout Catalyst A.I. (nebo tak nějak se to jmenuje)
Paul: Jinak hraju na notebooku kde Catalysty moc neaktualizuju, mám verzi 8.2.
No, na ukázku to stačilo bohatě ne? : ) Navíc dneska máš 70MB staženejch za minutu.. Díky za info. Takže čekám na nový Catalysty a když to nepomůže, odkládám hru na dobu upgradu.
74MB a pak 4 sekundy...:) Ne, tohle mi to nedělalo a hrál jsem na medium/low.
...to že má Psycho s O'Neillem problém je tam řečeno hned...
-jenže ono už to bylo celkem dlouho, co jsem hrál obyč crysis a jména postav mi v hlavě neutkvěly... Nomad, Aztec, O'Neill... co to...? Sem v tom byl chvíli ztracenej, takže mi ze začátku pár věcí možná do sebe úplně nezapadlo. Akorát jsem věděl, že já budu Psycho :)

a k tomu videu - tak tohle rozhodně normální není :P

Je to hraný v rozlišení 1024*768, věechno nastavení na Mainstream.Problém je, že tohle odporný doskakování je tam i na object detail gamer a vejš (ikdyž míň, ale pořád natolik aby mi to vadilo).

Mám catalysty 8.9, grafikou to nebude.. kdyžtak to ale pls někdo testněte, zda vám to dělá taky.
Udělal jsem video přes fraps, teď ho upuju na uloz.to..za půl hodiny by tam mělo bejt.
Jsem fakt zvědavej jestli je to korektní protože je to dost hrozný.
Stačí si tu recenzi přečíst, hrál to 1024*768 na medium (mainstream).

BTW to nikomu nepřijde ten LOD tak odpornej? Já mám vyloženě nechuť to hrát, vůbec mě to neláká s kytkama objevujícíma se pár metrů přede mnou..

Upřímně doufám, že tímhle FarCry 2 v takový míře trpět nebude..
Fg: Grafika je stejná (tj. pořád parádní), prý je zlepšená optimalizace, ale mě to paradoxně jelo hůř než původní Crysis...:/
na TG v recenzi byly pekne osklive obrazky, to mel akorat recenzent sunku nebo je to horsi nez puvodni "hra"?
Paul: Právě, čekal jsem minimálně setkání Psycha a Nomáda v přístavu, o který se v jedničce vedla ta tuhá bitva, tam byl Psycho nahoře a kryl Nomáda pokud si dobře pamatuju. Nic z toho tu není!
Hrál jsem prvních 30 minut, ale to že má Psycho s O'Neillem problém je tam řečeno hned..když Psycho zjištění že bude pracovat s ním okomentuje peprně "fucking hell.." :)

A co jsem tak hrál ten úplnej začátek, tak mi to přišlo neuvěřitelně chaoticky dementní. Podivně sestříhaný intro, pak vylezu z vraku, hned musím někam běžet bez jakýhokoliv infa o čemkoliv, vojáky nechám za sebou..wtf..

Další problém mám s LOD (level of detail) - když jdu, a pět metrů přede mnou se konstantně měněj modely všecho, plus tráva a listí se objevuje spontánně ze vzduchu - no WTF? A zkoušel jsem nastavit Object Detail na Very High (alias enhusiast - taky pěkná demence), sice to pomohlo u větších objektů, ale to listí se pořád objevuje pár metrů před postavou (nehledě na pokles ve fps na 20). Takovýhle problémy si s Crysis nepamatuju.

A co se samotný hry týče - takže to není tak kvalitní jako např. Opposing Force pro HL? Ani jednou neuvidíme Nomáda nebo tak?
Far Cry film je na cestě, Crysis je určitě jenom otázkou času, ach jo :)
Jinak ty nahrávky - naznačuje se tam něco, jako že měl někdy v minulosti Psycho s O'Neillem problém, takže to možná má vyvolávat trochu nedůvěru v jeho pomoc u konce... aspoň já sem čekal kdy se na mě vykašle a uletí .) Ale třeba jsem to pochopil špatně.
Memph:"čekal jsem od toho víc"....ty ses ale snilek:D a este v oblasti "pribehu",preji si, aby Crysis zfilmoval Uwe, to by bylo zadostiucineni:D
Karasman: Audio nahrávky jsem taky nepochopil. :) Hra se odehrává paralelně časově zhruba po stejně dlouhou dobu jako původní Crysis (alespoň to tak vypadá), občas jsou tam narážky na Aztéka, ale čekal jsem od toho víc, co se týče spojení obou příběhů. Je sice pěkné, že se snaží vykreslit povahové vlastnosti Psycha + zahrnuli cut-scény, ale vyznívá to nějak tak naprázdno. :/
Muze mi nekdo osvetlit, o cem byl ten pribeh? Prestoze anglicky umim dobre, tak jsem nejak nepobral, kdy se hra oproti puvodnimu Cryis odehrava, o co tam vlastne jde nebo co mely znamenat ty kratke audionahravky. Precijen od původniho Crysis je to uz skoro rok, takze sinepamatuju vsechno.
uprimne me u nekterych uzivatelu prekvapuji jejich emotivni reakce o nicem. pokud nekomu schazi tvorba umelych vln, doporucuji navstevu patricne vybaveneho aquaparku namisto jaloveho plkani v diskuzich!
Jezis jakej respekt a perzekuce, proste to byly zbytecny kecy, ktery tady nemely co delat.
tak to je slabe ze se to smazalo....montana ma asi respekt a drima v nem neco vic...proto ti prenechavam me neviditelne VIP....
btw. vcera sem chtel napsat neco, ale kdyz je tady persekuce tak nic mno.......:( :X
To je pry v planu, az se usadi pridavani vydanych her... no rekl bych, ze se usadilo :D
misadlouhy: a nebo udělat preview sekci, kam by se dávali dosud nevydaný hry, mohlo by se jen diskutovat a přidávat do galerie trailery, ale bylo by zakázáno hodnotit. No a v den vydání by se to hezky přesunulo do seznamu her a odemklo se hlasování.
Pokud chcete trvat na přidávání až po datu vydání, proč to neposunout o týden dřív, tj. hra může být přidaná nejdřív 7 dní před jejím oficiálním uvedením na trh kdekoliv na světě? Byl by čas předem diskutovat a jak se říká, databáze-her by se nažrala a kodex by zůstal celý.
A podle Gamespotu má v Evropě vyjít toho 19.září, v USA 16.září a v Austrálii 25.září. Ovšem podle IGN v Evropě již 12.září!!!, v USA 16.září a v Austrálii 18.září. A teď mi řekněte, čemu (komu) věřit? Jinak e-shopy u nás se rozcházejí - někdo píše 18.9. někdo 19.9. a odvolávají se na distributory.
ugraugra: Laxně bych neřekl, kontrolní procesy jsou pořád stejné, spíše jde o to, že tohle je situace poměrně nová. Zatím se DH přes léto, kdy nic moc nevycházelo, plnila hlavně hrami staršími. Nyní na podzim začínají konečně vycházet velmi očekávané tituly a je jasné, že lidi je budou chtít přidat co nejdřív - protože se o nich bude hodně psát atp. Tady vzniklo nedorozumění s datem, alespoň je to poučení do budoucnosti.
V pořádku, já tu situaci chápu. Informace že hra ještě nevyšla se imo dala najít (stačí kouknout třeba na steam, w-blog :P, nebo xzone). Spíš mi přijde, že při procesu schvalování se začalo jet trochu laxně a tadytim menšim pozdviženim se vrátí potřebná ostražitost.

Hlavně to neberte tak vážně ;)
ugraugra: To tě učili správně a tohle taky byla výjimka, kdy jsem změnil datum na pozdější ale nedopátrával jsem, zda hra nebyla náhodou již někde vydána 12.9.

Pro mě je v tomhle případě, kdy datum je všude jiné a ani sami vývojáři snad neví, jestli se hra prodává, prioritnější, aby si hru mohl ohodnotit/okomentovat i ten, kdo ji hraje už teď, než 100% lpění na pravidlech. Ale příště si na to tedy dám více pozor a případně schválení pozdržím až do daného dne (pokud to bude s datem jasná záležitost).
Já to neberu vážně, ale když už jsou nějaký pravidla, tak by se měla dodržovat. Aspon tak mě to teda učili ve škole...
Ach, to jsem myslel že to v klidu projde. Satan tam měl 12.9., já jsem našel celosvětově 16.9. (IGN, Amazon) někde už to třeba venku je, nevím. Kdo nepochopil jaký je rozdíl mezi Mafií II a Crysis Warhead tak prosím, ale podle mě je to celkem jasné. Datum se skoro na všech stránkách liší a dohledat s předstihem to správné (alespoň v tomto případě) je těžké. Každopádně hra vyjde do pár dní a nevidím důvod proč by nemohla na DH být už teď a mohl si ji ohodnotit kdo chce (ať už ji koupil kdekoliv)... Rozhodně lepší, než kdyby se přidala 19. nebo 20. ne? Hlavně to neberte tak vážně.
To jsem si myslel, ale pak zavítal na pár fanstránek a hrej.cz, kde bylo taky 12.9 a to mě zmátlo. Rozčilovat se ale k vůli tomu, když to koneckonců vyjde za pár dní je podle mě zbytečné.
Žádný pardon, tohle je chyba adminů, že si to nepohlídali a porušili tim pravidla přidávání, který sami vytvořili :P
Mimochodem, kde vidíš 12.9.? Pošli link, já tam vidim jen že 12. se dohodli se steamem, že to přes něj budou distribuovat.
Na oficiálních stránkách je 12.9., což jsem jako datum vydání sem taky dával, ale admini to změnili, tak nevím. Jestli to teda vyjde za pár dní, pardon.
Čtu všechno, akorát jsem to rychle prolétaval a nevšim si toho příspěvku od Satana.
Sakra neřikej mi, že jseš jeden z těch, co v diskuzích čtou jen poslední příspěvek. Takový lidi bych kopal do prdele :P
ronik - o tom se tu bavíme, já neupozornoval na chybu, ale odpovídal satanovi, kterej píše že už to vyšlo.
Což je ovšem celkem fuk, vzhledem k tomu, že se mají přidávat hry již vyšlé a dneska je čtrnáctého.
*teda ze admini na to s**ou a flakaji to jak Vietnamci boty....pomalu to upada:)
a hlavne ze se nemuzou pridavat hry, kdyz jeste nejsou vydane.....stejnetak nekteri magove kteri si pridaji hru a relís byl pouze v USA a v Evrope to jeste ani neni....trochu lame....a hlavne admini ze si to nehlidaji......zname rceni: Kaze vodu, pije vino:)