Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Crazy Machines 2

20.06.2008
76
4 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Crazy Machines 2 je logická hra, ve které je úkolem vytvořit stroj pro vykonání určité činnosti. Hra je velmi podobná starší hře The Incredible Machine, navíc obsahuje ale 3D prostředí a hrou neprovází vynálezce Tim, nýbrž profesor, který je až nápadně podobný Albertu Einsteinovi. Oproti prvnímu dílu a jeho stand-alone přídavku Crazy Machines 1.5 zde pracujete s mnohem větším počtem dílů, navíc se podíváte do různých částí světa (Karibik, Čína). Většina úkolů může být dokončena mnoha způsoby, nechybí ani tzv. free-style, kde si můžete vymýšlet a navrhovat vlastní věci. Nechybí ani několik bonusových levelů.

Základem tedy je opět používání všech možných předmětů tím správným způsobem a hlavně využívání jejich fyzikálních vlastností. Vše se opět odehrává sice v trojrozměrné grafice, ale hráčův prostor je vymezen pouze na dvourozměrnou plochu (stěnu). Cílem je vytvoření komplexního a na pohled šíleného stroje z běžně používaných věcí k vykonání jednoduchého úkonu.


Poslední diskuzní příspěvek

Kdyby to někoho zajímalo, tak s tímto konceptem (složitý stroj z běžného nářadí vykonávající jednu celkem jednoduchou věc) přišli pánové Rube Goldberg a Heath Robinson ve svých kreslených komiksech. A pokud to někomu něco připomíná, tak si stačí vzpomenout na Návrat do budoucnosti, Wallace a Gromita, jeden díl Bořičů mýtů, spousty dětských her...

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.