Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Corpse Party: Sweet Sachiko's Hysteric Birthday Bash

Corpse Party -THE ANTHOLOGY- Sachiko no Ren'ai Yūgi ♥ Hysteric Birthday 2U

100
2 hodnocení Platformy
Žánr:
adventura > vizuální román *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
03.08.2012 PSP
10.04.2019 PC
Vývojáři:
MAGES. Inc, 5pb. (sekundární)
Oficiální stránky:
http://corpse.jp/2u/
Sachiko Shinozaki byla zavražděna ve věku sedmi let. Díky tomu se zní stal zlý, vraždící duch, který brutálně zabil každého, kdo vstoupil na půdu strašidelné školy. Ovšem i tak je někde hluboko uvnitř ní stále ta sedmiletá dívenka, kterou byla předtím, než zemřela.

Dnes má Sachiko narozeniny, proto se rozhodně všem svým obětem udělit po dobu 24 hodin milost, aby se tak mohli všichni zúčastnit její velké narozeninové oslavy. Sachiko vymyslí spoustu zábavných her, ovšem nebyla by to ona, aby v nich nebyly i nějaké postranní úmysly. Koneckonců ona tu má přeci největší moc a ostatní jsou pro ní spíš jako hračky.

Sweet Sachiko's Hysteric Birthday Bash pokračuje v trendu daném dílem Book of Shadows a opět se po stránce hratelnosti jedná o vizuální román. Na rozdíl od předešlých dvou hororových dílů série Corpse Party je tento díl pojat mnohem humorněji a jedná se hlavně o komedii.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.