Construction Destruction

17.08.2003

Jedná se o simulátor pracovních strojů a mechanismů. Hráč ovládá a řídí různé bagry, buldozery, nákladní vozidla, jeřáby atp. Nechybí ani jeřáb s demoliční koulí. Každé vozidlo či stroj má samostatně ovladatelná ramena, kabinu, radlice apod.

Hra se odehrává v různých lokacích, ať už je to obyčejný lom, nebo prázdná parcela, tak i lidské obydlí, vesnice i město. Ve hře budete muset plánovat, jak určitou stavbu co nejlevněji zbořit nebo postavit. Je tady vlastní ekonomika a tím se odvíjí i různé úkoly a podobně. Občas bude potřeba i jeřábem naložit nějaké předměty. Stroje se dají různě kombinovat.

Hru jsem hrál krátce a to kdysi dávno. Musím říct, že mě nějak neoslnila. Líbila se mi demolice domů, to se povedlo. Ale pak jednotlivé díly dávat mimo parcelu a podobně už bylo celkem nezáživné. Hra ale byla tehdy hodně originální, před těmi jedenácti lety žádný Astragon nebyl :) Rozmanitost map a dopravních prostředků byla docela velká.

Pro: Demolice, originalita, mapy a vozidla

Proti: Stereotypní a nudné