tady bych si měl doplnit avdenturní znalosti. přidávám do "chci si zahrát".
Drolin: Ale je fakt, ze asi po 80 pokusech uz jsem tak z 80% vedel, co dat bez hledani na kolesach :)
Jo, tak to je teprve ono :) Podobně to má i Innocent Until Caught, a ač tato adventura vypadá sebelépe, tak na podobné hledání kombinace při každém spuštění bych neměl (a to i když to je otázka několika desítek sekund :).

Jinak Conquests of the Longbow po odehrané půlce můžu doporučit adventurním začátečníkům, protože to celkem odsýpá, a hraje se to skvěle. Hru jsem jen tak chtěl vyzkouše, a během chvíle jsem v šestém dnu :).
Drolin: No kdyz jsem hral Pool of Radiance, tak jsem pri kazdem spousteni hry (coz byl i obycejny load!) otacel papirovejma koleckama abych nasel ty spravne runy. :)
Richmond: Jj, také jsem slyšel, ale nějak se na text parser hru necítím :) Už jsem to chvíli hrál a grafika a celkové zpracování je hodně zdařilé.

Jen mě tedy o CotL štvou ty protection codes, které jsou ve hře snad třikrát, což je více i než v Serpent Isle.

Drolin: Dost lidi tvrdi, ze jeste lepsi je Conquest of Camelot (ac teda pekne tuhej).
V některých směrech lepší i než QFG. Navíc to má na adventuru parádní spád - jen škoda že nevyšla talkie verze.