Funguje to takhle. Hrac se socializuje s devcaty ( je jich 12 + 1 bonusova), s kterymi nasledne soulozi (nebo neco v tom smyslu, hra to podava dost neurcite, ale za mne to je proste souloz:), diky tomu se objevi/vznikne/narodi dite ktere ma schopnosti po matce a je mu rovnou tak 6-7 let. Z tech deti si hrac vytvori partu (az 12 deti, ruznych povolani) kterou vede do dungeonu kde s nima porazi v tahovych (jsou fajn) soubojich nepratele. Je to dost pohled pri tom pobihani po dungeonu, kde pobiha chlapek v kvadru a kolem nej se mota 12 deti.
Deti v zavislosti na tom jak ma jejich matka vypestovanou naklonost k hlavni postave muzou dosahnout urciteho levelu (1-99) a potom je mozne je takzvane vypustit do sveta a treba si ve meste zalozi obchod kde lze nekupovat.
Dost me prekvapil pomerne rozsahly anglicky dabing u vsech visual novel casti a u tech dulezitych plne 3D modely postav, ktere dokonce chodi a pohybuji se ( a pohupuji se jim hrudni casti tela :), coz je na styl vizualni novely celkem luxus.

A jo, je to grind, a je to dost obtizne. Takze super :) Brouzdani po dungeonech je dost navykove. Maji nahodne generovany jednoduchy design, zaplneny neprateli, pastmi, bonusy a poklady.
Jo a pisu o prvnim dilu, remake na PS4 z PSP.

Mirei me svazuje a ma ze mne pokusneho kralika, tvrdi ze kdyz je subjekt svazany lepe a presneji odpovida na otazky. Tuhle chtela pouzit elektrinu, coz jsem odmitnul. Nasledne jsme sli do souloziciho centra kde jsme kopulovali a narodil se nam pekny lucistnik s bonusem 300 zlatych v ruce, co muze mit az level 29. Asi tak no, nejspis to nebude pro kazdeho...