Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Conan: Hall of Volta

Conan the Barbarian

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > plošinovka *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
1984 Apple IIAtari 8-bitC64
2003 PC
Vývojáři:
SE Software, Datasoft (C64 verze)
Dobrodružná povaha zavádí Conana až na práh temného hradu. Černokněžník Volta odtud už po léta děsí široké okolí. Barbar má však pro strach uděláno a k výzvě zbavit kraj jeho prokletí se zády neotočí!

Skrolovací plošinovka skýtá sedm rozsáhlých a různorodých úrovní Voltova hradu. Ze skalnatého podhradí se hráč dostane do útrob hradu, plného všemožných pastí, od těch přírodních, jako jsou propasti, gejzíry, či lávová jezírka, až po ty úmyslně nastražené, zahrnující třeba jámy s ostny. Hrad je také domovem Voltou chovaných stvůr. Obrovští pavouci, mravenci a netopýři jsou jen mrzkým předvojem škorpiónů, vznášejících se bulv a oheň chrlících draků. Conan je naštěstí vybaven až deseti vrhacími meči. Vržený meč, který nezasáhl cíl, je možné při návratu chytit. Cestou hráč sbírá drahokamy, klíče a může počítat s leteckou podporou svého opeřeného spojence. Ve hře nejde ukládat a všech sedm úrovní, včetně závěrečného souboje s Voltou, musí hráč zvládnout "na jeden zátah".


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.