Už tak povedené C&C 3 (a potažmo celá C&C série) získává v tomto datadisku výživné doplnění NOD linie, která je pod stálou dominancí holohlavého enfant terrible Kanea (performance Josepha D. Kucana zůstává naštěstí beze změny). Toto rozšíření se logicky opírá o již bezmála ikonickou postavu celé série, která je přitom jedinou tváří, působící skrze jednotlivé díly. Z řady nových obličejů v tradičně pojatých filmečcích vyčnívá již jen blonďatá krasavice Natasha Henstridgeová – určitě ne jeden z nás si tuto rodilou Kanaďanku pamatuje hned z jejího prvního filmu, scifka MUTANT.

Samotná hra obsahuje přesně tolik, aby příznivci regulérního 3. dílu byli spokojeni. Množství misí, nové jednotky, uživatelsky přitažlivé zpracování. Jednoduše další porce klasické RTS zábavy, která krásně krátí dlouhou chvíli a nepustí, dokud nedohrajete poslední level.

U mne spokojenost, která by hraničila s blahem, kdyby stejnou péčí prošla i strana GDI a výsledek této bohulibé činnosti byl přiložen k tomuto datadisku jako věrnostní bonus :-) Vím, jsem neskromnost sama.

Pro: Natasha, Kane, hratelnost

Proti: Chybějící kampaň za GDI

Souhlasím, jeden z nejlepších datadisků k real-time strategii. Jak již psal fak, byl přidán globální mód, každá strana několik jednotek a taky kromě toho vylepšení k vynaleznutí, které se též strana od strany částečně liší. Zároveň mega jednotku pro každou stranu, kde třeba u GDI můžete do mega tanku naložit až 4 pěší jednotky. Tři raketometnící a jeden eng (opravuje vozidlo za jízdy) udělají svoje s hlavním trojhlavňovým dělem... :-) Taková jednotka vylepšená na maximum se stává extrémně smrtící pro cokoliv... Jinak, příběh opravdu exeluje a i když mám raději GDI než NOD, hrál se mi singl perfektně. Kane je opravdu fanatik se vším všudy a někdy mi koukání na filmečky mezi misema přišlo, že koukám snad i na nějakou propagandu... Perfektní. Po grafické a zvukové stránce se téměř nic nezměnilo.

Pro: Parádní hratelnost, 9 subfrakcí, globální mód.

Výborný datadisk k CaC3:TB.Bavilo mě to ještě víc než původní hra,hraní pod praporem Kanea je zážiteček.Hlavně herec,který stvárnil Kanea v tomto díle naprosto exceluje a perfektně motivuje.Zase tu graduje příběh,ve strategigích tak opomíjený.To je obrovská deviza CaC3.Graficky,hratelně naprosto stejné jako původní hra.Opět pár nových jednotek,ale zato odivuhodných.Opravdu stojí zato,si tuhle hru pořídit.Datadisk není samostatně spustitelný,musíte mít CaC3:Tiberium Wars.Délka hry je na datadisk vysoká.

Pro: Viz hodnocení původní hry,fanatický Kane!!!!!,motivace,příběh,3 nové mamutí kolosy-za každou stranu jeden.

Proti: V podstatě nic nového pod sluncem.

Velmi, velmi povedený datadisk, který si mé srdce získal především povedeným módem "Dobývání světa" a být o jednu kampaň navíc, šlo by hodnocení rapidně nahoru. Ale i tak skvělá práce, EA.

Pro: Dobývání světa, subfrakce, spousta nových map, na dnešní poměry dobrá optimalizace.

Proti: Pouze jedna kampaň, nebaví-li vás tahový mód, pak vám datadisk nemá nic moc co nabídnout.

Povedeny datadisk k paradni strategii. Doplneni pribehu v kampani (doporucuju zahrat predchozi dily a puvodni kampan bez datadisku), nove jednotky, rozdeleni na subfrakce, proste zajimavy obohaceni hry. Globalni mod je tkay zajimava vec, chvli mi trvalo nez sem prisel jak na to ale pak me to chytlo :) urcite zkuste.

Pro: globalni mod, jednotky, kampan

Nebude souhlasit možná s mým hodnocením, ale je tu nuda nad nudu, kampaň stereotyp za stereotypem, videjka nudná a zbytečně zdlouhává, vizualizace jednotek hnus. Dle mého skromného Westood prostě by měl dát tomuto konceptu strategie oddech a ne za každou cenu se snažit tahat něco z prstu. Dávám 55%

Pro: hezké menu

Proti: kampaň, vizualizace jednotek, dlohá videa