Včera jsem to po létech zkusil. Překvapilo mě jak moc dobře to vypadá na max. detailech v 800*600. A pokud si člověk vypne ty nesmysly v ovládaní a získá tak plnou kontrolu nad letem je letový model velmi slušný.
@Rapier (30.11.2018 23:21): jj, kdyby ty pixly zjemnili na dnesni uroven fhd nebo dokonce 4k tak by to mohlo bejt hodne zajimavy vzhledem k tomu ze vykon dnesnich kompu je ioo dost vysssi ne by i po tomhlke qadratickym zvyseni bylo potreba
Stále výborný, byť na můj vkus poněkud arkádový, vrtulníkový simulátor. Nutno dodat, že s dosud nepřekonaným terénem.
V době vydání, a platí to fakticky (částečně) i dnes v roce 2018, nikdo neměl tak dokonalé vymodelovaný a naprosto plastický terén (a kdyby jen terén, mrkněte se mraky a vše ostatní) kde jde vidět sebemenší detail. Terén který umožní pilotu bitevního vrtulníku používat taktiku jako skuteční piloti, speciálně v porovnání s Jane's Combat Simulations: Longbow 2 kde je země více méně jen placka s několika 3D objekty.

V tomto ohledu je Voxel 2 naprostý vrchol programátorskému umění a dodnes udivuje úrovní detailů a to zejména s ohledem na rok vydání!