Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Komentáře

  • PC 50
Na jednu stranu zajímavá, avšak na druhou stranu divná hra, byť je určena převážně dětem. Hliněné, nebo možná plastelínové (už nevím) prostředí je celkem pěkné, ale řekněme si to na rovinu, jedna taková hra už tu byla a byla o mnoho lepší. Ano, myslím tu samou co ty. Bohužel, autoři zakomponovali do hry i jakýsi hnusný komiks, který zpracování kazí, lepší by bylo vytvořit nějaké animace. A také jsem se celou hru nezasmál, bylo to předvídatelné. I když dětem to možná směšné příjde. Jenže nejsem si jistý, jestli by to malé dítě dohrálo, poněvadž logický postup je místy spíše nelogický a musel jsem se mrknout do návodu. Kombinace použij papouška na spínací špendlík a dostaneš mikrovlnou troubu jsou běžné (ve hře tato kombinace není, je to přirovnání) a moc logické mi nepříjdou. Občas je také nutné předmět hledat, jelikož se v prostředí ztrácí.

Celkově vzato, hra je divná a nudná (ještě že jsem ji koupil pouze za 79Kč), dospělému hráči nemá co nabídnout. Dětem možná co nabídnout má, ale zase k tomu potřebují asistenci zkušenějšího/dospělého. Vím to z vlastní zkušenosti.

Pro: Hliněné, či plastelínové zpracování

Proti: Nudné, divné, nelogické

+8